FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 8371538

nr 837 1538

ARMCHAIRS

one pair, 1930s, wear, ren behov.

Ett par, 30-tal

Condition: slitage, ren behov

600

SEK 200

Monday July 29 2013
at 20:45:19