ART / Oil paintings / Oil painting 13746461

nr 1374 6461

OIL PAINTING

unidentified artist, omkr. 1900, landskapsmotiv från Mallorca. Signed, oil on canvas, 47x62cm,

Oidentifierad konstnär, omkr. 1900, landskapsmotiv från Mallorca. Signerad, Olja på duk, 47x62cm

800

SEK 1600

Monday January 25 2021
at 19:27:12