KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ulltavlor 11132306

nr 1113 2306

Ulltavlor

Ett par, Lala Juréen, 1960-tal, 31x44, Landskap

Kondition: ramar med skador

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 juni 2017
kl 19:22:41