KONST / Litografier / Grafiskt blad 13337196
nr 1333 7196
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Grafiskt blad, "Flickan som väfver röda guldband", tryckt signatur, 54x40 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:16:38
15/6 18:09:44
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson