ART / Lithographs / Litograph 13316079
nr 1331 6079
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Sailing-boat. Signerad och numrerad. Subject: 18x14 cm,
LITOGRAPH, Segelbåt. Signerad och numrerad. Motivet: 18x14 cm
SEK 600
Monday June 1 2020
at 20:58:48
300 kr
500 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson