MISCELLANEOUS / Toys / Toy car 16773593
nr 1677 3593
TOY CAR
1950s, Prämeta, Kölner Automodelle, Jaguar XK120, med originalnyckel. Length: 15cm, wear.
1950-tal, Prämeta, Kölner Automodelle, Jaguar XK120, med originalnyckel. Längd: 15cm
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday February 3 2025
at 19:07:54
28/1 20:21:03
600 kr
3/2 11:01:03