KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111550

nr 911 1550

Blandteknik

Signerad, 42x31

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:25:01