ÖVRIGT / Smycken / Armband 12257117
nr 1225 7117
Armband
Sterlingsilver, David Andersen, Norge. Vikt: ca 55 g. Längd: 17 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:29:28
15/12 10:24:11
700 kr
17/12 18:16:04