Ã–VRIGT / Smycken / Armband 12257117

nr 1225 7117

Armband

Sterlingsilver, David Andersen, Norge. Vikt: ca 55 g. Längd: 17 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:29:28

15/12 10:24:11 1      700 kr
17/12 18:16:04 2      Vinnande bud