KONST / Litografier / Grafiskt blad 13914550
*
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 07:57:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Mats HÃ¥dell
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/4 07:57:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



