KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16484330

nr 1648 4330

Etsningar

2 st, "Galatee & Paris". Bildmått: 41x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x61 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 21:13:24