FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15774310
nr 1577 4310
CHAIRS
4 pcs, Senempire, birch wood, wear, damages.
4 st, Senempire, björk
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday November 13 2023
at 20:33:56
Senempiren