MISCELLANEOUS / Jewellery / Jewellery 5977036

nr 597 7036

JEWELLERY

3 del, halsband av lila glaspärlor, lenght: 150 cm, ring, silver, lila glas/sten, markasiter, stämplad med kattfot, brooch, silver, markasiter, stämplad: ”835” ,

3 del, halsband av lila glaspärlor, längd: 150 cm, ring, silver, lila glas/sten, stålgranater, stämplad med kattfot, brosch, silver, stålgranater, stämplad: ”835”

300

SEK 550

Monday August 31 2009
at 18:33:22

  • Aug 31

TEMA Vintage

Mode, Märthaskolan och vackra textilier

"Märt ...

Read more about TEMA Vintage