MISCELLANEOUS / Jewellery / Jewellery 5977036
nr 597 7036
JEWELLERY
3 del, halsband av lila glaspärlor, lenght: 150 cm, ring, silver, lila glas/sten, markasiter, stämplad med kattfot, brooch, silver, markasiter, stämplad: ”835” ,
3 del, halsband av lila glaspärlor, längd: 150 cm, ring, silver, lila glas/sten, stålgranater, stämplad med kattfot, brosch, silver, stålgranater, stämplad: ”835”
300
SEK 550
Monday August 31 2009
at 18:33:22
500 kr
450 kr
Aug 31
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Read more about TEMA Vintage