FURNITURE / Tables / Piedestal 4413346

nr 441 3346

Piedestal

Lenght: ()

Empirestil, Sekelskifte, höjd: 110 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Withdrawn

Monday November 27 2006
at 17:11:59