ART / Lithographs / Litograph in colors 17133212
nr 1713 3212
Dimitris Mytaras
(f. 1934), Grekland
Dimitris Mytaras (b. 1934), Greece. Signed, numbered 9/190. Litograph in colors, Image dimensions: 91x61 cm, outer dimensions including frame: 100, 5x70, 5, fuktfläckar, saknar skyddsglas.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 9/190. Färglitografi, bildmått: 91x61 cm, yttermått inklusive ram: 100,5x70,5
Condition: fuktfläckar, saknar skyddsglas
2000
SEK 1500
Monday July 14 2025
at 18:56:20
7/7 20:00:02