FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5155016

nr 515 5016

GATE-LEG TABLE

Lenght: ()

17/1800-tal, med lådor, längd: 183, djup: 92, höjd: 72 (färgskador)

1500

SEK 4000

Tuesday Mars 25 2008
at 16:00:00