LIGHTING / Table lamps / Desk lamps 12398340
nr 1239 8340
DESK LAMPS
2 pcs. 1950s. Height: 29 + length: 70 cm,
2 st. 1950-tal. Höjd: 29. Längd: 70 cm
Condition: slitage
400
SEK 450
Monday Mars 4 2019
at 19:07:02
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
350 kr
400 kr
6