MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghyllor 7539273
nr 753 9273
Vägghyllor
st, sent 1800-tal, höjd: 30-35
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:04:42
100 kr
450 kr
250 kr
350 kr
500 kr