ART / Etchings etc / Etsningar i mapp 13557118
nr 1355 7118
Jörgen Boberg
(1940-2009), Danmark
7 pcs, Jörgen Boberg (1940-2009), Denmark. "Renaissance Dreams", oramade lösa blad. Signed, numbered 17/25, dated 1970. Sheet: 45, 5x61 cm,
Etsningar i mapp, 7 st, "Renaissance Dreams", oramade lösa blad. Signerad, numrerad 17/25, daterad 1970. Bladets mått: 45,5x61 cm
Jørgen Boberg, Danish painter and illustrator, born 1940, dead 2009.
1000
SEK 2800
Monday October 19 2020
at 21:01:28
700 kr
800 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Jörgen Boberg
Read more about Jörgen Boberg