ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13581020
nr 1358 1020
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sweden. Sweden. Sweden, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sweden. Grafik / collage, signed, numbered 9/50, dated 1976. Subject: 48x48 cm, plastglas med skador.
MIXED MEDIA, BECK & JUNG, Sverige. Sverige. Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sverige. Grafik / collage, Signerad, numrerad 9/50, daterad 1976. Motivet: 48x48 cm
Condition: plastglas med skador
Holger Bäckström (1939-1997) and Bo Ljungberg (1939-2007)
2000
SEK 2400
Monday November 2 2020
at 20:55:26
1.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.200 kr