ART / Lithographs / Litograph in colors 12793027
nr 1279 3027
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 54/125. Subject: 48x38,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 54/125. Motivet: 48x38 cm
2600
SEK 2000
Monday September 30 2019
at 18:51:17
22/9 21:48:13
- Klassiska
Sep 30
Klassiska
Read more about Klassiska
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson