KONST / Litografier / Färglitografi 14366571
*
nr 1436 6571
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Dramaten. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2021
kl 19:04:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 00:10:11
1
100 kr
1/12 23:54:09
2
250 kr
2/12 10:24:52
3
200 kr
2/12 10:24:52
2
250 kr (Budbetjänt)
2/12 10:27:02
3
300 kr
4/12 14:37:23
2
350 kr
6/12 18:31:55
2
400 kr
6/12 18:56:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dramaten färglitografi grafik josef petersson litografi litografier litografiskt blad nybrokajen stockholm stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Josef Petersson
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Läs om budbetjänten
nr 1436 6571
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Dramaten. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/12 00:10:11 | 1 | 100 kr |
| 1/12 23:54:09 | 2 | 250 kr |
| 2/12 10:24:52 | 3 | 200 kr |
| 2/12 10:24:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 2/12 10:27:02 | 3 | 300 kr |
| 4/12 14:37:23 | 2 | 350 kr |
| 6/12 18:31:55 | 2 | 400 kr |
| 6/12 18:56:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dramaten färglitografi grafik josef petersson litografi litografier litografiskt blad nybrokajen stockholm stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



