MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 11482208
nr 1148 2208
ORIENTAL RUG
225x275, wear, damages.
orientalisk, 225x275
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday December 4 2017
at 18:13:31
500 kr
250 kr
300 kr (Robot)
300 kr
300 kr