ART / Oil paintings / Oil painting 12609129
nr 1260 9129
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Carl August Johansson (1863-1944), Sweden. Gård i landskap. Signerad Carl Johansson, dated -39. Oil on panel, 31x42 cm,
OIL PAINTING, Gård i landskap. Signerad Carl Johansson, daterad -39. Olja på pannå, 31x42 cm
1500
SEK 1700
Monday June 10 2019
at 18:39:50
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)