KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16657144

nr 1665 7144

Hans Belin

(1936-2007), Sverige

Gouache, Signerad, "Ängeln i parken", 17x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 cm

Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 december 2024
kl 18:31:44

Hans Belin

Läs mer om Hans Belin
Gouache