KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13229261

nr 1322 9261

Ã…ke Pallarp

(1933-2013), Sverige

Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 19/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 april 2020
kl 19:41:03

27/4 14:41:17 1      Vinnande bud

Ã…ke Pallarp

Läs mer om Ã…ke Pallarp