ART / Lithographs / Litograph in colors 9029358
nr 902 9358
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), "Cyklist på Slussen", 221/250, löst blad, sheet: 55 x 65,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Madeleine Pyk (f. 1934), "Cyklist på Slussen", 221/250, löst blad, bladets mått: 55 x 65
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 900
Monday July 14 2014
at 18:58:50
700 kr
800 kr