KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17275008

nr 1727 5008

Wim van Norden. Holland. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 68x78 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:43:13