KONST / Litografier / Färglitografier 14088587
nr 1408 8587
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Färglitografier, 2 st, 165/150-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 57x76 & 76x57 cm. Signerad
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:55:48
16/7 11:00:37
100 kr
18/7 21:33:35
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte