ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9671245
nr 967 1245
MIXED MEDIA
Hjalmar Lundberg, 1921, Fjord, 27 x 42, wear, damages.
Hjalmar Lundberg, 1921, Fjord, 27 x 42
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday June 15 2015
at 20:58:35
10/6 11:38:41