LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Kandelaber 4089209

nr 408 9209

Kandelaber

Lenght: ()

brons, höjd: 60, skada, en ljushållare saknas [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

800

SEK 800

Monday May 22 2006
at 16:00:01

24/4 14:46:17 1      Vinnande bud