MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 5814014

nr 581 4014

CARPET

orientalisk, Kazak tidigt 1900-tal , 204 x 154

Condition: slitage, skador

300

SEK 1600

Monday May 4 2009
at 19:19:05