ART / Oil paintings / Oil painting 13407301
nr 1340 7301
OIL PAINTING
unidentified artist. "Sordin på bröllop", no signature. Oil on canvas, 88x114 cm, smärre slitage på ram.
Oidentifierad konstnär. "Sordin på bröllop", ej signerad. Olja på duk, 88x114 cm
Condition: smärre slitage på ram
1000
Monday August 10 2020
at 19:14:37