ART / Misc. paintings / Reklamaffisch 10166064

nr 1016 6064

Reklamaffisch

Admiral Cigarettes, 78x55, omkring sekelskiftet 1900, wear, damages.

Admiral Cigarettes, 78x55, omkring sekelskiftet 1900

Condition: slitage, skador

SEK 150

Monday February 1 2016
at 18:36:37

1/2 12:19:07 1      100 kr
1/2 18:29:45 2      Vinnande bud