ART / Lithographs / Litograph in colors 10503032
nr 1050 3032
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), "Nyårsdagen i Kallskär", sheet: 42x29,
LITOGRAPH IN COLORS, Roland Svensson (1910-2003), "Nyårsdagen i Kallskär", bladets mått: 42x29
800
SEK 100
Monday August 22 2016
at 18:10:47
22/8 11:37:58
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson