GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 5726708

nr 572 6708

PORCELAIN

Lenght: ()

3-del(2-del omgjorda till lampor), 1700/1800-tal, Kina

Condition: fat med skador

300

SEK 350

Monday Mars 23 2009
at 18:58:26

20/3 08:48:02 1      300 kr
23/3 18:50:17 2      Vinnande bud