ART / Lithographs / Litograph in colors 13767459
nr 1376 7459
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Stig Fyring (1934-2015), Sweden. Signed, numbered 110/190, dated -99, Fyren Orskär, sheet: 47x36,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 110/190, daterad -99, Fyren Orskär. Bladets mått: 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x47 cm
Stig Fyring, Swedish painter, born 1934, dead 2015.
800
SEK 800
Monday February 1 2021
at 18:25:03
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr