FURNITURE / Tables / Gate-leg table 9201684

nr 920 1684

GATE-LEG TABLE

, length: 110 cm, width: 2x67 cm, height: 75 cm, wear, damages.

, längd: 110 cm, djup: 2x67 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 200

Monday October 27 2014
at 19:20:11

23/10 20:23:05 1      150 kr
26/10 21:08:13 2      Vinnande bud