KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16034308

nr 1603 4308

Etsning

"Schweden Dänemark & Norwegen, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:29:09

29/2 21:38:08 1      Vinnande bud