LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 8941104
*
nr 894 1104
WALL LAMP
två-armad, 1950s,
två-armad, 50-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday May 12 2014
at 19:45:02
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/5 15:37:27
1
100 kr
11/5 17:17:04
2
200 kr
11/5 23:07:37
3
200 kr
11/5 23:08:17
3
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
WALL LAMP
Read more about 50/60-tal
nr 894 1104
WALL LAMP
två-armad, 1950s,
två-armad, 50-tal
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 250 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
11/5 15:37:27 | 1 | 100 kr |
11/5 17:17:04 | 2 | 200 kr |
11/5 23:07:37 | 3 | 200 kr |
11/5 23:08:17 | 3 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal