ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 14177541
nr 1417 7541
Jordglob
höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:33:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr