KONST / Litografier / Färglitografi 15054110
nr 1505 4110
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad. PT. Med dedikation från Gösta & Lena. 54x74 cm, oramat löst blad
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:39:07
28/11 17:03:44
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm