FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13005182
nr 1300 5182
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
design: Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Wear, damages.
ARMCHAIR, design:
Condition: slitage, skador
2600
SEK 3200
Monday January 13 2020
at 19:18:27
2.800 kr
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
2.800 kr (Robot)
3.000 kr