KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15406017

nr 1540 6017

Etsning

Paul Cézanne, efter. "Portrait de peintre Armand Guillaumin au pendu". Ej signerad. Bildmått: 15,5x12 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:13:14