MÖBLER / Bord / Piedestal 6252604

nr 625 2604

Piedestal

Empire-stil, höjd: 80

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2010
kl 18:07:42

20/2 15:05:39 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir