FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 9603132
nr 960 3132
CHAIR
1880s, wear.
1880-tal
Condition: slitage
600
Monday May 11 2015
at 18:46:15
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.