MISCELLANEOUS / Rugs / Röllakan rug 8033466
nr 803 3466
RÖLLAKAN RUG
1950s, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200,
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
1000
SEK 800
Monday January 28 2013
at 19:50:04
26/1 17:38:22
700 kr
27/1 14:03:14