MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kanna 5602333
nr 560 2333
Kanna
Lenght: ()
Mässing Orientalisk 18/1900-tal Signerad, höjd: 26
100
SEK 1100
Monday January 12 2009
at 18:48:17
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
700 kr
1.000 kr