FURNITURE / Sofas / Sofa 12916176
nr 1291 6176
SOFA
3-sits, Bakertyg. Length: 210, wear, damages.
3-sits, Bakertyg. Längd: 210
Condition: slitage, skador
1500
SEK 3200
Monday November 25 2019
at 20:42:56
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr