KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11287049
nr 1128 7049
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Blandteknik, collage, Alain Berck-Vitz (f. 1943), signerad, 38x46
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
torsdag 28 september 2017
kl 10:15:24