KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14409149
nr 1440 9149
Oljemålningar
2 st, Humberto Couet. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 15x21cm, yttermått inklusive ram: 23x30cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:11:30
18/12 15:46:17